TypSzkolenie online
Zapisani studenci36
Certyfikat% zaliczenie szkolenia
(1 oceny)
Cena199 zł
Kup teraz

Dlaczego skrzydlaty makijaż ślubny?

 • Makijaż ślubny należy do najczęściej wykonywanych makijażów przez wizażystki, a skrzydlate oczy są wiodącym trendem. Jest to makijaż niezwykle zmysłowy, który w dodatku świetnie prezentuje się na zdjęciach. Bardzo chętnie decydują się na niego, klientki o kontrastowej urodzie lub Panny Młode, które biorą ślub w eleganckich, pałacowych przestrzeniach.
 • Skrzydlaty makijaż, ze względu na malowanie w osi poziomej twarzy, świetnie się sprawdzi również przy małych, opadających i głęboko osadzonych oczach.  Dzięki niemu sprostasz makijażowi nawet „trudnej” powieki. Stworzysz niebanalny ślubny look, który zachwyci zarówno Pannę Młodą, jak i gości.
 • Inwestycja w ten kurs zwróci Ci się już po pierwszym makijażu. To co jednak dzięki niemu zyskasz jest warte o wiele więcej. Nabierzesz pewności siebie, a wymagające klientki przestaną być dla Ciebie problemem.

Nie czekaj na lepszy moment. Pomyśl, gdzie możesz być za kilka miesięcy zaczynając swoją przygodę z makijażem już teraz i jaki diametralny progres możesz wykonać względem osób, które wstrzymały się z decyzją o poznaniu i praktyce nowych technik.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności

 • Poznasz najnowsze trendy modelowania oka w skrzydlatą formę, w oparciu o wieloetapową, cieniowaną kreskę, przy użyciu 3 rodzajów kosmetyków- konturówki, cieni i eyelinera.
 • Nauczysz się w trwały i czysty sposób aplikować sypkie i intensywnie świetliste pigmenty na powiekę.
 • Wzmocnisz u swojej klientki efekt kociego spojrzenia, poprzez niebanalne kępki rzęs, które pokochały gwiazdy.
 • Zdobędziesz umiejętności trwałego modelowania twarzy na mokro i na sucho oraz techniki rozświetlania twarzy i dekoltu.
 • Nauczysz się precyzyjnie malować usta i idealnie korygować ich linię, nawet przy bardzo intensywnym kolorze szminki.

Otrzymasz wiedzę w pigułce, opartą na latami doświadczeń

 • Szkolenie przedstawione jest w skondensowany sposób, poprzez profesjonalnie zmontowany film, w której jest esencja makijażu ślubnego. Na ujęciach widać najdrobniejsze detale, pokazane krok po kroku, przy bardzo dużych zbliżeniach.
 • Podczas prezentacji zebrałam najistotniejsze kwestie, na bazie kilkunastoletniego doświadczenia. Zdobędziesz sprawdzoną wiedzę, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, której nie otrzymasz na żadnym szkoleniu stacjonarnym. Pamiętam, jak sama zaczynałam i pragnę ułatwić Ci Twoją drogę startu w branży beauty.
 • Do szkolenia będziesz miała dostęp w dowolnym miejscu i czasie z przeglądarki internetowej. Będziesz mogła rozwijać i utrwalać swoje umiejętności, kiedy chcesz i jak często chcesz, z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowe materiały szkoleniowe

 • Do kursu dołączona jest LISTA UŻYTYCH PRODUKTÓW. Jest to kompletny zbiór kosmetyków i narzędzi zastosowanych podczas prezentowanego makijażu wraz z  głównymi elementami makijażu ślubnego, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Dzięki niej skompletujesz swój kufer, o wysoką jakość sprawdzonych produktów. Zaoszczędzisz czas i pieniądze na kupowaniu nietrafionych kosmetyków.
 • Po skończonym kursie otrzymasz IMENNY CERTYFIKAT.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy i jak mogę obejrzeć szkolenie?

Dostęp do szkolenia online otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.  Przed zakupem szkolenia dokonujesz rejestracji na platformę, podczas której  wpisujesz swoją NAZWĘ UŻYTKOWNIKA i HASŁO, które posłużą Tobie do zalogowania się na nią. Po zalogowaniu się na platformę, uzyskujesz dostęp do swoich szkoleń.

Jak długo mam dostęp do szkolenia?

Do zakupionych szkoleń online masz nieograniczony dostęp. Możesz korzystać z nich kiedy chcesz, dowolną ilość razy na platformie szkoleniowej.

Gdzie mogę odebrać zakupione szkolenie?

Zakupiony kurs online czeka na Ciebie na Twoim profilu. Po zalogowaniu się na platformę, w prawym, górnym rogu kliknij w swoją nazwę użytkownika, a następnie w KUPIONE SZKOLENIA ONLINE.

Możesz wejść  w zakupiony kurs również ze strony głównej platformy, klikając w zakładkę menu SZKOLENIA. Wówczas wyświetlą Ci się  wszystkie szkolenia, jakie są na platformie. Kurs online, który kupiłaś jest oznaczony przyciskiem KUPIONE SZKOLENIE. Wystarczy w niego kliknąć, aby rozpocząć lub kontynuować oglądanie.

W jaki sposób mogę otrzymać Certyfikat?

Certyfikat czeka na Ciebie na platformie, na Twoim profilu. Znajduje się on w zakładce: PROFIL i CERTYFIKAT. Klikając na dany Certyfikat wyświetli Ci się jego podgląd z możliwością wydruku w prawym, górnym rogu (ikonka drukarki).

Certyfikat możesz wydrukować w formacie A4, w poziomie lub pionie. Rekomenduje, abyś drukowała go w POZIOMIE, z ustawieniem – brak marginesów oraz z opcją – obraz w tle,  na grubszej kartce papieru. Wówczas Certyfikat zajmie pełną przestrzeń, nie pominiesz na nim żadnego elementu i będzie się atrakcyjnie prezentował.

Mam jeszcze inne pytanie?

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu ania@annamazurek.com

Plan szkolenia

Sekcja 1POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Sekcja 2WPROWADZENIE DO SZKOLENIAZobacz za darmo

Sekcja 3HIGIENA PRACY
Sekcja 4PIELĘGNACJA
Sekcja 5CIENIOWANIE ZEWNĘTRZENGO KĄCIKA
Sekcja 6ROZŚWIETLANIE POWIEKI PIGMENTEM
Sekcja 7SKRZYDLATA KRESKA
Sekcja 8KĘPKI RZĘS
Sekcja 9PRZYDYMIANIE DOLNEJ POWIEKI
Sekcja 10PODKŁAD ORAZ KONTUROWANIE NA MOKRO I SUCHO
Sekcja 11LEKKA I MOCNA WERSJA BRWI
Sekcja 12ROZŚWIETLENIE I OŻYWIENIE CERY
Sekcja 13MODELOWANIE UST
Sekcja 14PREZENTACJA MAKIJAŻU PRZED I PO
Sekcja 15LISTA UŻYTYCH PRODUKTÓW

Leave a Reply