fbpx
511-815-444
ania@annamazurek.com

O mnie

Witam Cię bardzo serdecznie!

Makijaż zatoczył w moim życiu koło. Rozpoczęłam od pracy wizażystki  i po kilku latach pracy jako stylistka i projektantka mody, powróciłam do makijażu, dużo jednak  bardziej świadoma tego, co chcę robić w branży beauty i o wiele bogatsza we wszechstronną wiedzę.

Jestem Absolwentką Wizażu i Stylizacji w szkole Art House, Makijażu Permanentnego w Międzynarodowej Szkole SHE Moniki Grzelak, Projektowania mody w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru MSKPU oraz Filozofii i Pedagogizacji na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego. Makijaż jest dla mnie integralnie połączony ze światem mody, w którym znajduje niekończące się źródło inspiracji.

Na swoim koncie mam setki godzin przepracowanych na planach zdjęciowych, salach szkoleniowych i przy projektach modowych. Przez wiele lat współpracowałam z agencjami reklamowym odpowiadając za makijaże i stylizacje do kampanii zdjęciowych dla znanych polskich i międzynarodowych marek, m.in. Dr Ireny Eris i Yves Rocher. Współtworzyłam kampanie wizerunkowe dla głównych prezesów i współpracowników korporacyjnych, jak Open Finance i Altkom. Przez 5 lat byłam głównym trenerem w centrum szkoleniowym Perfectum, w którym przygotowywała kursantki do zawodu wizażysty. Przez moje pędzle przeszło tysiące kobiecych twarzy. Poznałam ich potrzeby od podszewki, kreując od kilkunastu lat ich makijaże w ważnych momentach ich życia. Jestem założycielką AM Beauty Designer, firmy specjalizującej się w szkoleniach wizażu i perfekcyjnym wizerunku przyszłej Panny Młodej. Prowadzę z pasją salon makijażu na warszawskim Mokotowie.

Nieustannie szkolę się u najlepszych wizażystek i najlepszych marketerów w Polsce i za granicą, aby poszerzać swój warsztat i wzmacniać markę osobistą oraz dzielić się swoją wiedzą i pomagać makijażystkom, takim jak Ty, w rozwijaniu swojego, własnego biznesu.

Moją misją jest

edukacja wizażystek i osób z branży beauty, w przemianie ich pasji, w dochodowy biznes.

Zobacz Szkolenia

DZIĘKI SZKOLENIU U MNIE ZYSKASZ

Indywidualne Podejście

W szkoleniach stacjonarnych skupiam się wyłącznie na Twoich potrzebach. Jesteś dla mnie ważna i zależy mi, abyś osiągnęła sukces w makijażu.

Najnowsze Trendy

Przekazuję Ci najświeższe techniki wizażu prosto z wybiegów mody. Łączę nowoczesny styl z makijażami użytkowymi, które Twoje klientki pokochają.

Wsparcie Po Szkoleniu

W grupie zamkniętej na Facebooku ROZKRĘĆ ŚLUBNIAK, możesz uzyskasz wsparcie i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania również po odbytych u mnie szkoleniach.