TypSzkolenie online
Zapisani studenci37
Certyfikat% zaliczenie szkolenia
(1 oceny)
Cena199 zł
Kup teraz

Dlaczego makijaż ślubny glow?

 • W dniu ślubu Panna Młoda jest w centrum uwagi. Pragnie, by jej wizerunek był wyjątkowy, promienny i pełen blasku. Rozświetlona skóra sprawia wrażenie młodszej, bardziej gładkiej i zdrowej.
 • Kobiety kochają ten efekt za jego naturalność i świeży wygląd. Nawet te, które na co dzień się nie malują, w dniu ślubu chcą zabłysnąć i zrobić wyjątkowe wrażenie na Panu Młodemu i gościach .
 • Inwestycja w ten kurs zwróci Ci się już po pierwszym makijażu. To co jednak dzięki niemu zyskasz jest warte o wiele więcej. Nabierzesz pewności siebie, a złożone sposoby rozświetlania i wymagające klientki przestaną być dla Ciebie problemem.

Nie czekaj na lepszy moment. Pomyśl, gdzie możesz być za kilka miesięcy rozwijając swoje umiejętności makijażu już teraz i jaki diametralny progres wykonasz względem osób, które wstrzymały się z decyzją o poznaniu i praktyce nowych technik.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności

 • Nauczysz się operować cieniami świetlistymi i matowymi w taki sposób, aby optymalnie powiększyć oczy „trudne”- głęboko osadzone oraz z opadającą powieką.
 • Poznasz 3 etapową metodę cieniowania kreski w skrzydlatą formę, przy użyciu kredki, cieni i eyelinera w pisaku. Sama zdecydujesz, na którym etapie zakończysz intensywność makijażu u swojej klientki.
 • Pokażę Ci trik łamanej kreski, która jest świetnym rozwiązaniem przy „trudnych” oczach.
 • Zdobędziesz umiejętności budowania naturalnego wachlarza kępek rzęs.
 • Nauczysz się rekonstruować brwi i uzyskać na nich miękkie przejście tonalne ombre.
 • Poznasz efekt glow – techniki rozświetlania twarzy i dekoltu poprzez użycie rozpromieniających baz, kropelek i produktów prasowanych.
 • Nauczysz się subtelnie modelować twarz na mokro, przy użyciu płynnych korektorów do twarzy.

Otrzymasz wiedzę w pigułce, opartą na latach moich doświadczeń

 • Szkolenie przedstawione jest w skondensowany sposób, poprzez profesjonalnie zmontowany film, w której jest esencja makijażu ślubnego glow. Na ujęciach widać najdrobniejsze detale, w jakości HD. Uczysz się kolejnych elementów makijażu krok po kroku, przy bardzo dużych zbliżeniach.
 • Poczujesz się, jak na szkoleniach VIP, na których siedzisz w pierwszym rzędzie i chłoniesz 100 % wiedzy.
 • Podczas prezentacji otrzymasz najistotniejsze kwestie, na bazie mojego kilkunastoletniego doświadczenia. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności sprawdzania i szukania w necie.
 • Zdobędziesz sprawdzoną wiedzę, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, której nie otrzymasz na żadnym szkoleniu stacjonarnym. Pamiętam, jak sama zaczynałam i pragnę ułatwić Ci Twoją drogę startu w branży beauty.
 • Do szkolenia będziesz miała dostęp w dowolnym miejscu i czasie z przeglądarki internetowej. Będziesz mogła rozwijać i utrwalać swoje umiejętności, kiedy chcesz i jak często chcesz, z dowolnego miejsca na świecie. Nie powstrzyma Cię opieka nad dzieckiem, czy konieczność wykonania domowych obowiązków. Możesz prasować, gotować  i oglądać szkolenie. To bardzo wygodne.

Dodatkowe materiały szkoleniowe

 • Do kursu dołączona jest LISTA UŻYTYCH PRODUKTÓW. Jest to kompletny zbiór kosmetyków i narzędzi zastosowanych podczas prezentowanego makijażu wraz z  głównymi elementami makijażu ślubnego glow, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Dzięki niej skompletujesz swój kufer, o wysoką jakość sprawdzonych produktów. Zaoszczędzisz czas i pieniądze na kupowaniu nietrafionych kosmetyków.
 • Po skończonym kursie otrzymasz IMENNY CERTYFIKAT, który możesz wydrukować samodzielnie, ze swojego profilu szkoleniowego.
 • Przyszykowałam dla Ciebie  jeszcze BONUS w postaci uwielbianej przez modelki i gwiazdy techniki FOXY EYES.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy i jak mogę obejrzeć szkolenie?

Dostęp do szkolenia online otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.  Przed zakupem szkolenia dokonujesz rejestracji na platformę, podczas której  wpisujesz swoją NAZWĘ UŻYTKOWNIKA i HASŁO, które posłużą Tobie do zalogowania się na nią. Po zalogowaniu się na platformę, uzyskujesz dostęp do swoich szkoleń.

Jak długo mam dostęp do szkolenia?

Do zakupionych szkoleń online masz nieograniczony dostęp. Możesz korzystać z nich kiedy chcesz, dowolną ilość razy na platformie szkoleniowej.

Gdzie mogę odebrać zakupione szkolenie?

Zakupiony kurs online czeka na Ciebie na Twoim profilu. Po zalogowaniu się na platformę, w prawym, górnym rogu kliknij w swoją nazwę użytkownika, a następnie w KUPIONE SZKOLENIA ONLINE.

Możesz wejść  w zakupiony kurs również ze strony głównej platformy, klikając w zakładkę menu SZKOLENIA. Wówczas wyświetlą Ci się  wszystkie szkolenia, jakie są na platformie. Kurs online, który kupiłaś jest oznaczony przyciskiem KUPIONE SZKOLENIE. Wystarczy w niego kliknąć, aby rozpocząć lub kontynuować oglądanie.

W jaki sposób mogę otrzymać Certyfikat?

Certyfikat czeka na Ciebie na platformie, na Twoim profilu. Znajduje się on w zakładce: PROFIL i CERTYFIKAT. Klikając na dany Certyfikat wyświetli Ci się jego podgląd z możliwością wydruku w prawym, górnym rogu (ikonka drukarki).

Certyfikat możesz wydrukować w formacie A4, w poziomie lub pionie. Rekomenduje, abyś drukowała go w POZIOMIE, z ustawieniem – brak marginesów oraz z opcją – obraz w tle,  na grubszej kartce papieru. Wówczas Certyfikat zajmie pełną przestrzeń, nie pominiesz na nim żadnego elementu i będzie się atrakcyjnie prezentował.

Mam jeszcze inne pytanie?

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu ania@annamazurek.com

Plan szkolenia

Sekcja 1POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Sekcja 2WPROWADZENIE DO SZKOLENIAZobacz za darmo

Sekcja 3HIGIENA PRACY
Sekcja 4PIELĘGNACJA
Sekcja 5ROZŚWIETLANIE OKA GŁEBOKO OSADZONEGO
Sekcja 6LEKKA CIENIOWANA KRESKA
Sekcja 7MOCNA CIENIOWANA KRESKA
Sekcja 8SKRZYDLATA KRESKA Z EYELINEREM
Sekcja 9PRZYKLEJANIE KĘPEK RZĘS
Sekcja 10REKONSTRUKCJA BRWI
Sekcja 11PODKŁAD i KONTUROWANIE NA MOKRO
Sekcja 12EFEKT GLOW
Sekcja 13MALOWANIE DOLNEJ POWIEKI
Sekcja 14MODELOWANIE UST
Sekcja 15PREZENTACJA MAKIJAŻU PRZED I PO
Sekcja 16BONUS - FOXY EYES
Sekcja 17LISTA UŻYTYCH KOSMETYKÓW

Leave a Reply