TypSzkolenie online
Zapisani studenci39
Certyfikat% zaliczenie szkolenia
(2 oceny)
Cena199 zł
Kup teraz

Dlaczego makijaż ślubny cery problematycznej?

 • Makijaż ślubny należy do najczęściej wykonywanych makijażów przez wizażystki. Klientki indywidualne to nie są jednak modelki z idealną skórą. Na ich twarzach zdarzają się przebarwienia, zmiany hormonalne, alergiczne, trądzik, a nawet blizny. Takiej kobiecie nie możesz odmówić wsparcia, gdyż właśnie ona potrzebuje go najbardziej, szczególnie w tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub. Zatroszcz się o nią w możliwie jak najlepszy sposób!
 • Szkolenie pozwoli Ci spojrzeć głębiej na potrzeby skóry problematycznej – trądzikowej, nierównomiernej, z przebarwieniami. Lepiej ją zrozumiesz i stworzysz trwały, bezpieczny i subtelny makijaż ślubny, dostosowany w 100% do oczekiwań klientki, z dbałością o dobro jej skóry.
 • Sprostasz makijażowi nawet najbardziej wymagającej cery. Unikniesz stworzenia efektu maski, czy ważenia się makijażu. Pozbędziesz się myśli, że sobie nie poradzisz z trudną, porowatą skórą, a Panna Młoda będzie zachwycona swoim wymarzonym wizerunkiem ślubnym.
 • Inwestycja w ten kurs zwróci Ci się już po pierwszym makijażu. To co jednak dzięki niemu zyskasz jest warte o wiele więcej. Nabierzesz pewności siebie, a „trudna” cera przestanie być dla Ciebie problemem.

Nie czekaj na lepszy moment. Pomyśl, gdzie możesz być za kilka miesięcy zaczynając swoją przygodę z makijażem już teraz i jaki diametralny progres możesz wykonać względem osób, które wstrzymały się z decyzją o swoim osobistym rozwoju.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności

 • Poszerzysz znacząco Twój warsztat o skuteczne techniki kamuflażu, nawet mocno porowatej i fakturowanej skóry.
 • Poznasz klasyczny, elegancki makijaż ślubny, który jest ponadczasowy i tworzy zmysłowe spojrzenie, jakie Twoje klientki pokochają.
 • Zrozumiesz, jak wielkie znaczenie mają składy kosmetyków na cerę problematyczną. Dowiesz się jakie jej pomagają, a jakich powinna zdecydowanie unikać.
 • Poznasz najnowsze trendy modelowania oka przy użyciu pomadki i świetlistych cieni, które zapewniają bardzo dużą trwałość i piękne przejścia tonalne.
 • Poznasz sposoby modelowania twarzy na mokro, na sucho i techniki stosowania rozświetlacza.
 • Nauczysz się robić kreskę idealną.

Otrzymasz wiedzę w pigułce, opartą na latami doświadczeń

 • Szkolenie przedstawione jest w skondensowany sposób, poprzez profesjonalnie zmontowany film, w której jest esencja makijażu ślubnego dla cery problematycznej. Na ujęciach widać najdrobniejsze detale makijażu.
 • Podczas prezentacji zebrałam najistotniejsze kwestie, na bazie kilkunastoletniego doświadczenia. Zdobędziesz sprawdzoną wiedzę, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, której nie otrzymasz na żadnym szkoleniu stacjonarnym. Pamiętam, jak sama zaczynałam i pragnę ułatwić Ci Twoją drogę startu w branży beauty.
 • Do szkolenia będziesz miała dostęp w dowolnym miejscu i czasie z przeglądarki internetowej. Będziesz mogła rozwijać i utrwalać swoje umiejętności, kiedy chcesz i jak często chcesz, z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowe materiały szkoleniowe

 • Do kursu dołączona jest LISTA UŻYTYCH PRODUKTÓW. Jest to kompletny zbiór kosmetyków i narzędzi zastosowanych podczas prezentowanego makijażu wraz z  głównymi elementami makijażu ślubnego cery problematycznej, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Dzięki niej skompletujesz swój kufer, o wysoką jakość sprawdzonych produktów. Zaoszczędzisz czas i pieniądze na kupowaniu nietrafionych kosmetyków.
 • Po skończonym kursie otrzymasz IMENNY CERTYFIKAT.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy i jak mogę obejrzeć szkolenie?

Dostęp do szkolenia online otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.  Przed zakupem szkolenia dokonujesz rejestracji na platformę, podczas której  wpisujesz swoją NAZWĘ UŻYTKOWNIKA i HASŁO, które posłużą Tobie do zalogowania się na nią. Po zalogowaniu się na platformę, uzyskujesz dostęp do swoich szkoleń.

Jak długo mam dostęp do szkolenia?

Do zakupionych szkoleń online masz nieograniczony dostęp. Możesz korzystać z nich kiedy chcesz, dowolną ilość razy na platformie szkoleniowej.

Gdzie mogę odebrać zakupione szkolenie?

Zakupiony kurs online czeka na Ciebie na Twoim profilu. Po zalogowaniu się na platformę, w prawym, górnym rogu kliknij w swoją nazwę użytkownika, a następnie w KUPIONE SZKOLENIA ONLINE.

Możesz wejść  w zakupiony kurs również ze strony głównej platformy, klikając w zakładkę menu SZKOLENIA. Wówczas wyświetlą Ci się  wszystkie szkolenia, jakie są na platformie. Kurs online, który kupiłaś jest oznaczony przyciskiem KUPIONE SZKOLENIE. Wystarczy w niego kliknąć, aby rozpocząć lub kontynuować oglądanie.

W jaki sposób mogę otrzymać Certyfikat?

Certyfikat czeka na Ciebie na platformie, na Twoim profilu. Znajduje się on w zakładce: PROFIL i CERTYFIKAT. Klikając na dany Certyfikat wyświetli Ci się jego podgląd z możliwością wydruku w prawym, górnym rogu (ikonka drukarki).

Certyfikat możesz wydrukować w formacie A4, w poziomie lub pionie. Rekomenduje, abyś drukowała go w POZIOMIE, z ustawieniem – brak marginesów oraz z opcją – obraz w tle,  na grubszej kartce papieru. Wówczas Certyfikat zajmie pełną przestrzeń, nie pominiesz na nim żadnego elementu i będzie się atrakcyjnie prezentował.

Mam jeszcze inne pytanie?

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu ania@annamazurek.com

Plan szkolenia

Sekcja 1Poznajmy się bliżej
Sekcja 2Potrzeby cery problematycznej
Sekcja 3Higiena pracyZobacz za darmo

Sekcja 4Pielęgnacja
Sekcja 5Technika modelowania oka przy użyciu pomadki
Sekcja 6Modelowanie oka cieniami matowymi
Sekcja 7Modelowanie oka cieniami perłowymi
Sekcja 8Kreska
Sekcja 9Kępki rzęs
Sekcja 10Malowanie dolnej powieki
Sekcja 11Podkład i kamuflowanie niedoskonałości
Sekcja 12KONTUROWANIE NA MOKRO
Sekcja 13KONTUROWANIE I ROZŚWIETLANIE NA SUCHO
Sekcja 14MODELOWANIE BRWI I UST
Sekcja 15PREZENTACJA MAKIJAŻU PRZED I PO
Sekcja 16Lista Użytych Produktów

Leave a Reply