TypSzkolenie online
Zapisani studenci38
Certyfikat% zaliczenie szkolenia
(1 oceny)
Cena99 zł
Kup teraz

Dlaczego makijaż Pana Młodego?

 • Do tanga trzeba dwojga! Makijaż Pana Młodego dopełni idealny wizerunek młodej pary, który na lata zostanie uwieńczony na zdjęciach i pamiątkowym filmie.
 • Uzyskasz mocne fundamenty, aby poradzić sobie z trudnymi przypadkami męskich skór, jak zaczerwienienia, suchości, rany po goleniu, pocąca się i wyświecająca cera. Nauczysz się tworzyć  naturalny i  zdrowo wyglądający efekt skóry, w którym Pan Młody czuje się pewnie i wyjątkowo.
 • Nabierzesz wprawy i pewności siebie w kreowaniu makijażów męskich. Wiedzę tę, będziesz mogła wykorzystać również przy innych zleceniach, jak sesje biznesowe, czy podczas komercyjnych planów zdjęciowych.

Dobry moment na Twój rozwój jest teraz! Pomyśl, gdzie możesz być za kilka miesięcy zaczynając właśnie swoją przygodę z makijażem męskim i jaki diametralny progres możesz wykonać względem osób, które wstrzymały się z decyzją o swoim osobistym rozwoju.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności

 • Dowiesz się w jaki sposób przygotować szorstką, fakturowaną,  skrajnie przesuszoną  lub przetłuszczającą się skórę męską, aby zapewnić jej trwałość, odpowiednie odżywienie i wygładzenie.
 • Poszerzysz znacząco swój warsztat o skuteczne techniki kamuflowania, nawet mocno porowatej i nierównomiernej cery.
 • Poznasz  sposoby modelowania twarzy na sucho, które wzmacniają męskie rysy, przy zachowaniu jej naturalnego, zdrowego blasku.
 • Nauczysz się pracy przy pełnym stroju Pana Młodego, która jest bezpieczna i nie zabrudzi koszuli, ani garnituru.

Otrzymasz wiedzę w pigułce, opartą na latami doświadczeń

 • Szkolenie przedstawione jest w skondensowany sposób, poprzez profesjonalnie zmontowany film, w której jest esencja męskiego makijażu.
 • Zdobędziesz sprawdzoną wiedzę, opartą na wieloletnim doświadczeniu, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, której nie otrzymasz na żadnym szkoleniu stacjonarnym. Pragnę ułatwić Ci Twoją drogę startu w branży makijażu.
 • Do szkolenia będziesz miała dostęp w dowolnym miejscu i czasie z przeglądarki internetowej. Będziesz mogła rozwijać i utrwalać swoje umiejętności, kiedy chcesz i jak często chcesz, z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowe materiały szkoleniowe

 • Do kursu dołączona jest LISTA UŻYTYCH PRODUKTÓW. Jest to kompletny zbiór kosmetyków i narzędzi zastosowanych podczas prezentowanego makijażu wraz z  głównymi elementami makijażu Pana Młodego, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Dzięki niej skompletujesz swój kufer, o wysoką jakość sprawdzonych produktów. Zaoszczędzisz czas i pieniądze na kupowaniu nietrafionych kosmetyków.
 • Po skończonym kursie otrzymasz IMENNY CERTYFIKAT.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy i jak mogę obejrzeć szkolenie?

Dostęp do szkolenia online otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.  Przed zakupem szkolenia dokonujesz rejestracji na platformę, podczas której  wpisujesz swoją NAZWĘ UŻYTKOWNIKA i HASŁO, które posłużą Tobie do zalogowania się na nią. Po zalogowaniu się na platformę, uzyskujesz dostęp do swoich szkoleń.

Jak długo mam dostęp do szkolenia?

Do zakupionych szkoleń online masz nieograniczony dostęp. Możesz korzystać z nich kiedy chcesz, dowolną ilość razy na platformie szkoleniowej.

Gdzie mogę odebrać zakupione szkolenie?

Zakupiony kurs online czeka na Ciebie na Twoim profilu. Po zalogowaniu się na platformę, w prawym, górnym rogu kliknij w swoją nazwę użytkownika, a następnie w KUPIONE SZKOLENIA ONLINE.

Możesz wejść  w zakupiony kurs również ze strony głównej platformy, klikając w zakładkę menu SZKOLENIA. Wówczas wyświetlą Ci się  wszystkie szkolenia, jakie są na platformie. Kurs online, który kupiłaś jest oznaczony przyciskiem KUPIONE SZKOLENIE. Wystarczy w niego kliknąć, aby rozpocząć lub kontynuować oglądanie.

W jaki sposób mogę otrzymać Certyfikat?

Certyfikat czeka na Ciebie na platformie, na Twoim profilu. Znajduje się on w zakładce: PROFIL i CERTYFIKAT. Klikając na dany Certyfikat wyświetli Ci się jego podgląd z możliwością wydruku w prawym, górnym rogu (ikonka drukarki).

Certyfikat możesz wydrukować w formacie A4, w poziomie lub pionie. Rekomenduje, abyś drukowała go w POZIOMIE, z ustawieniem – brak marginesów oraz z opcją – obraz w tle,  na grubszej kartce papieru. Wówczas Certyfikat zajmie pełną przestrzeń, nie pominiesz na nim żadnego elementu i będzie się atrakcyjnie prezentował.

Mam jeszcze inne pytanie?

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu ania@annamazurek.com

Plan szkolenia

Sekcja 1POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Sekcja 2WPROWADZENIE DO SZKOLENIAZobacz za darmo

Sekcja 3HIGIENA PRACY
Sekcja 4PIELĘGNACJA
Sekcja 5WYGŁADZENIE I MATOWIENIE CERY
Sekcja 6PODKŁAD i KRYCIE NIEDOSKONAŁOŚCI
Sekcja 7UTRWALANIE i KONTUROWANIE
Sekcja 8PREZENTACJA MAKIJAŻU PRZED I PO
Sekcja 9LISTA UŻYTYCH KOSMETYKÓW

Leave a Reply