TypSzkolenie online
Zapisani studenci45
Certyfikat% zaliczenie szkolenia
(3 oceny)
Cena199 zł
Kup teraz

Dlaczego makijaż kobiety dojrzałej?

 • Makijaż kobiety dojrzałej jest to, zaraz po makijażu ślubnym, najczęściej wykonywany makijaż w usługach indywidualnych. Starsze klientki bardzo chętnie korzystają z pomocy wizażystek, przy czym oczekują usługi na najwyższym poziomie – makijażu, który je odmłodzi, uszlachetni ich rysy, będzie dostosowany do ich wieku i niejednokrotnie prestiżu zawodowego.
 • Dzięki szkoleniu sprostasz makijażowi nawet najbardziej wymagającej, dojrzałej klientki. Zrozumiesz jej potrzeby i oczekiwania. Zniwelujesz obiekcje starszych kobiet, co do intensywności makijażu, za ciężkiego i niedopasowanego kolorystycznie. Stworzysz świeży, klasyczny, lekki i eleganci makijaż lady, który odmłodzi jej rysy twarzy.
 • Zrzucisz z siebie balast strachu i obaw, że sobie nie poradzisz z opadającą powiekę, starczymi przebarwieniami, pofalowaną i naczyniową skórą. Zadbasz o najdrobniejszy detal makijażu i Twoja dojrzała klientka będzie zachwycona nowym, młodszym i szlachetnym wyglądem.
 • Inwestycja w ten kurs zwróci Ci się już po pierwszym makijażu. To co jednak dzięki niemu zyskasz jest warte o wiele więcej. Nabierzesz pewności siebie i żadna „pofalowana” skóra przestanie być dla Ciebie problemem.

Nie czekaj na lepszy moment. Pomyśl, gdzie możesz być za kilka miesięcy zaczynając swoja przygodę z makijażem już teraz i jaki diametralny progres możesz wykonać względem osób, które wstrzymały się z decyzją o swoim osobistym rozwoju.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności

 • Poznasz optymalną, wieloetapową pielęgnację dla dojrzałej klientki, aby skutecznie przygotować jej skórę przed makijażem.
 • Nauczysz się technik unoszenia opadającej powieki przy pomocy cieni, kępek rzęs i odpowiednio wymodelowanych brwi.
 • Nabędziesz umiejętności wykonywania kreski, która wygląda elegancko i równo na każdej, nawet najbardziej pomarszczonej powiece.
 • Nauczysz się modyfikować stary makijaż permanentny brwi, które starsze kobiety bardzo często posiadają, poprzez odpowiednie techniki kamuflażu i ich modelowania.
 • Dowiesz się jak zamaskować cerę naczyniową i przebarwienia.
 • Poznasz sposoby na ujędrnianie rysów twarzy poprzez konturowanie na sucho.

Otrzymasz wiedzę w pigułce, opartą na latami doświadczeń

 • Szkolenie przedstawione jest w skondensowany sposób, poprzez profesjonalnie zmontowany film, w której jest esencja makijażu ślubnego dla cery problematycznej. Na ujęciach widać najdrobniejsze detale makijażu.
 • Podczas prezentacji zebrałam najistotniejsze kwestie, na bazie kilkunastoletniego doświadczenia. Zdobędziesz sprawdzoną wiedzę, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, której nie otrzymasz na żadnym szkoleniu stacjonarnym. Pamiętam, jak sama zaczynałam i pragnę ułatwić Ci Twoją drogę startu w branży beauty.
 • Do szkolenia będziesz miała dostęp w dowolnym miejscu i czasie z przeglądarki internetowej. Będziesz mogła rozwijać i utrwalać swoje umiejętności, kiedy chcesz i jak często chcesz, z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowe materiały szkoleniowe

 • Do kursu dołączona jest LISTA UŻYTYCH PRODUKTÓW. Jest to kompletny zbiór kosmetyków i narzędzi zastosowanych podczas prezentowanego makijażu wraz z  głównymi elementami makijażu kobiety dojrzałej, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Dzięki niej skompletujesz swój kufer, o wysoką jakość sprawdzonych kosmetyków, które nadadzą starszej twarzy blasku i świeżości. Zaoszczędzisz czas i pieniądze na kupowaniu nietrafionych produktów.
 • Do każdego kursu dołączony jest IMENNY CERTYFIKAT

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy i jak mogę obejrzeć szkolenie?

Dostęp do szkolenia online otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.  Przed zakupem szkolenia dokonujesz rejestracji na platformę, podczas której  wpisujesz swoją NAZWĘ UŻYTKOWNIKA i HASŁO, które posłużą Tobie do zalogowania się na nią. Po zalogowaniu się na platformę, uzyskujesz dostęp do swoich szkoleń.

Jak długo mam dostęp do szkolenia?

Do zakupionych szkoleń online masz nieograniczony dostęp. Możesz korzystać z nich kiedy chcesz, dowolną ilość razy na platformie szkoleniowej.

Gdzie mogę odebrać zakupione szkolenie?

Zakupiony kurs online czeka na Ciebie na Twoim profilu. Po zalogowaniu się na platformę, w prawym, górnym rogu kliknij w swoją nazwę użytkownika, a następnie w KUPIONE SZKOLENIA ONLINE.

Możesz wejść  w zakupiony kurs również ze strony głównej platformy, klikając w zakładkę menu SZKOLENIA. Wówczas wyświetlą Ci się  wszystkie szkolenia, jakie są na platformie. Kurs online, który kupiłaś jest oznaczony przyciskiem KUPIONE SZKOLENIE. Wystarczy w niego kliknąć, aby rozpocząć lub kontynuować oglądanie.

W jaki sposób mogę otrzymać Certyfikat?

Certyfikat czeka na Ciebie na platformie, na Twoim profilu. Znajduje się on w zakładce: PROFIL i CERTYFIKAT. Klikając na dany Certyfikat wyświetli Ci się jego podgląd z możliwością wydruku w prawym, górnym rogu (ikonka drukarki).

Certyfikat możesz wydrukować w formacie A4, w poziomie lub pionie. Rekomenduje, abyś drukowała go w POZIOMIE, z ustawieniem – brak marginesów oraz z opcją – obraz w tle,  na grubszej kartce papieru. Wówczas Certyfikat zajmie pełną przestrzeń, nie pominiesz na nim żadnego elementu i będzie się atrakcyjnie prezentował.

Mam jeszcze inne pytanie?

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu ania@annamazurek.com

Plan szkolenia

Sekcja 1Poznajmy się bliżej
Sekcja 2Wprowadzenie do szkoleniaZobacz za darmo

Sekcja 3Higiena pracy
Sekcja 4Pielęgnacja
Sekcja 5Rozjaśnienie oka
Sekcja 6Unoszenie opadającej powieki
Sekcja 7Wzmocnienie makijażu
Sekcja 8Cieniowana kreska
Sekcja 9Element dekoracyjny
Sekcja 10Kępki rzęs
Sekcja 11Podkład i maskowanie naczynek
Sekcja 12Poprawianie starego makijażu permanentnego brwi
Sekcja 13Malowanie dolnej powieki
Sekcja 14Konturowanie na sucho
Sekcja 15Modelowanie ust
Sekcja 16Prezentacja makijażu przed I po
Sekcja 17Lista Użytych Produktów